Żaluzje panelowe

Żaluzje – tradycja i nowoczesność.

Czasy aluminiowych żaluzji już dawno odeszły do lamusa. Obecnie zastąpiły je żaluzje z tworzyw sztucznych, drewna, a nawet materiałów skóropodobnych. Wąskie listewki żaluzji również nie przetrwały próby czasu – na miejsce lamelek weszły szerokie elementy, które dobrze prezentują się we wnętrzach wykończonych w stylu orientalnym i kolonialnych. W naszym sklepie w Poznaniu znajdą Państwo różnorodne żaluzje, które doskonale uzupełnią oryginalne stylizacje.

Żaluzje – Poznań i okolice.

Żaluzje, oferowane przez najlepszą firmę z Poznania, są nie tylko trwałe i solidnie wykonane, ale także niezwykle estetyczne. Gwarantujemy najniższe ceny i fachowy montaż. Udzielamy długoletniej gwarancji na nasze produkty. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 

Żaluzje Poznań

Żaluzje panelowe dostępne w dwóch wariantach zarówno poziome jak i pionowe.

Żaluzje poziome

wykonane są z drewna i aluminium o szerokości 16mm, 25mm i 50mm.Ż aluzje znajdują zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych jak i w biurach.Poprzez odpowiednie ustawienie piór zapewniają ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz umożliwiają zachowanie prywatności i dyskrecji.

Żaluzje Amarant

jedna z najpopularniejszych żaluzji poziomych. Występuje w wersji aluminiowej 16mm, 25mm, 50mm oraz drewnianej 25mm, 50mm. Żaluzje te mogą być stosowane do wszelkiego typu okien.

Żaluzja Venus

najnowocześniejsza wśród żaluzji o estetycznym wykonaniu rynny górnej z trwałym zintegrowanym mechanizmem łańcuszkowym. Niewidoczny system mocowania i boczne prowadzenie żyłkowe pozwala na łatwe otwieranie oraz zamykanie nawet przy uchylonym oknie.

Żaluzje drewniane

są osłoną przeciwsłoneczną dającą pomieszczeniom dużo ciepła i uroku. Pióra wykonane są z drewna Baswood o szerokości 25mm i 50mm. Sposób montażu pozwala na osiągnięcie efektu wizualnego jak i ochronnego przed słońcem. Maskownica rynny górnej wykonana w kolorze piór podkreśla efekt końcowy. Sterowanie może odbywać się ręcznie lub automatycznie.

Żaluzje pionowe

zwane inaczej Verticalami są wykorzystywane do przesłonięcia okien zarówno w biurach , szkołach czy szpitalach. Możliwość łączenia w moduły pozwoli na zasłonięcie dużych powierzchni.
Dzięki płynnemu mechanizmowi operacyjnemu mamy możliwość regulowania pasów pionowych umożliwiających dozowanie światła do pomieszczeniach. Duży wybór kolorystyki pozwoli zadowolić najbardziej wymagających .Sposób sterowania ręczny lub automatyczny.

Zobacz przykładowe realizacje
żaluzje panelowe