Rolety wewnętrzne w kasecie

Rolety w kasecie – Poznań i okolice

Rolety w kasecie to doskonały wybór dla osób, które szukają eleganckich i funkcjonalnych rozwiązań okiennych. Kaseta doskonale chroni tkaninę przed działaniem czynników zewnętrznych i kurzem, dzięki czemu roleta przez długi czas nie nosi śladów użytkowania. Kasety w bardzo dużym stopniu poprawiają estetykę rolet i mogą stać się integralną częścią stolarki okiennej.
Rolety w kasecie na wymiar – firma z Poznania.
Rolety w kasecie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów z Poznania, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o usługę montażu. Wybierając naszą firmę, stawiają Państwo na najwyższą jakość. Nasze rolety w kasecie to produkty trwałe, solidnie wykonane i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Teraz każdy może przyozdobić ramy okienne wedle własnego upodobania.

 

Rolety w kasecie Poznań

Rolety w kasetach

Rolety materiałowe w kasetach aluminiowych i PCV z prowadnicami bocznymi pozwalają na wyeliminowanie prześwitów do minimum. Kaseta oraz prowadnice zapewniają stabilne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylnym oknie. Mechanizm łańcuszkowy wyposażony w system samohamujący pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnym miejscu. Systemy dostosowane są o kolorach: białym, brązowym, złoty dąb, orzech, wiśnia, mahoń, antracyt. Rolety znajdują zastosowanie do wszystkich typów okien drewnianych, aluminiowych i PCV.

Roleta Decolux

Rolety przeznaczone do okien dachowych typu Velux, Fakro, Roto, Okpol. Boczne prowadnice oraz kaseta z mechanizmem sprężynowym pozwala zmniejszyć przenikanie promieni słonecznych do minimum. Osprzęt dostępny w kolorach: srebrny, biały, brązowy oraz jasna sosna.

Rolety Kasetowe XL

Rolety w kasetach aluminiowych bez prowadzeń bocznych przeznaczone do przesłonięcia dużych powierzchni.
Niewielka kaseta może być malowana na dowolny kolor z palety Ral. Wysuwająca się tkanina może zasłaniać wnętrza lub też je zdobić. Rolety obsługiwane ręcznie wzmocnionym mechanizmem lub za pomocą automatyki. Podstawowy kolor biały.

Rolety Dzień i Noc

Rolety występują zarówno w kasetach jak i wolnowiszące. Zastosowanie materiału z paskami i siatką pozwala regulować widoczność tego, co dzieje się wewnątrz budynku. Rolety Dzień Noc to połączenie klasycznych osłon okiennych, żaluzji poziomych oraz rolet materiałowych. Zastosowane tkaniny nadają oryginalny charakter przy jednoczesnej możliwości pełnego zasłonięcia. Nowatorski i atrakcyjny sposób na przesłonięcie każdego pomieszczenia.

Zobacz przykładowe realizacje
rolety wewnętrzne w kasecie