Plisy

Rolety plisowane Poznań – eleganckie i funkcjonalne

Rolety plisowane, zwane również plisami, to nowoczesne i niezwykle funkcjonalne osłony okienne, które przypadną do gustu wszystkim osobom poszukującym niestandardowych rozwiązań. Jeżeli preferują Państwo akcesoria okienne o dekoracyjnej formie, rolety plisowane od sprawdzonej firmy z Poznania z pewnością przypadną wam do gustu. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość szybkiej regulacji i dozowania ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia. Lekka forma plis oraz różnorodność kolorów sprawiają, że doskonale prezentują się w zestawieniu z ramą okienną. Rolety plisowane – sposób montażu. Chcąc uniknąć niepotrzebnego wywiercania otworów, najlepsza firma z Poznania oferuje Państwu rolety plisowane montowane bezpośrednio na ramie okiennej. Akcesoria mogą być instalowane na wszystkich typach okien.

Czym są żaluzje plisowane?

Żaluzje plisowane, dostępne w ofercie naszej firmy z Poznania, to dekoracje okienne polecane do okien o nietypowych kształtach. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie standardowe rolety nie mają zastosowania, np. w oknach o okrągłym kształcie. Żaluzje plisowane pozwalają zasłonić jedynie wybrany fragment okna i mogą być dowolnie przesuwane w górę i w dół. To rozwiązanie idealne do wszystkich pomieszczeń, w których konieczne jest regulowanie dopływu światła. Tradycyjne rolety, mimo że również posiadają regulacją, nie są tak „mobilne” jak żaluzje plisowane. Żaluzje plisowane – najwyższy standard z Poznania. Oferta naszej firmy z siedzibą w Poznaniu obejmuje żaluzje okienne o przyjemnej harmonijkowej strukturze, które idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach kuchennych, jadalniach oraz łazienkach. Klienci, zainteresowani zakupem, mogą skorzystać także z usługi montażu.

 

Rolety plisowane Poznań

Plisy to nowoczesna osłona okien która składa się na zasadzie harmonijki. Prosta w obsłudze za pomocą uchwytów lub sznurków. Osłona ta może być stosowana na oknach zwykłych jak i dachowych. Przez zastosowanie odpowiedniego rozwiązania. Plisy pozwalają na zasłonięcie okien o nietypowych kształtach takich jak trójkąty ,trapezy czy też łuki. Oferujemy bogatą kolorystykę i wybór tkanin.

Zobacz przykładowe realizacje
plisy