Moskitiery

Dlaczego warto zainwestować w moskitiery?

Moskitiery, oferowane przez cenioną firmę z Poznania, to znakomita ochrona przed uciążliwymi owadami. Można je montować zarówno w oknach rozwieralnych, jak i rozwieralno-uchylnych, bez obawy o zakłócenie prawidłowej cyrkulacji powietrza i zasłanianie widoków za oknem.

Moskitiery – Poznań i okolice.

W naszej ofercie znajdą Państwo eleganckie moskitiery, które doskonale łączą się z ramą okienną i nie wywołują wrażenia obciążenia okna. Klienci z Poznania chętnie wybierają moskitiery, które współgrają z kolorystyką okien – oprócz standardowej bieli dużą popularnością cieszą się: mahoń, orzech czy dąb. Dzięki pokryciu profili ramek farbami proszkowymi ich odporność na działanie czynników zewnętrznych jest bardzo duża. Moskitiery mogą służyć przez długie lata bez śladów użytkowania.

 

Moskitiery Poznań

Moskitiery to najlepsze zabezpieczenie na okna wszelkiego typu przeciwko owadom. Bogata kolorystyka pozwala na idealne dopasowanie do każdego okna. Siatka wykonana jest z włókna szklanego powlekana PCV. Jej gęsty splot splot nie pozwala na przedostanie się niepożądanych owadów.

Moskitiery drzwiowe

wykonane z grubego profilu aluminiowego na zawiasach samo-zamykających. Proste i wygodne o obsłudze drzwi występują w kolorze białym, brązowym, złoty dąb, orzech.

Moskitiery przesuwne

przeznaczona głównie do zabezpieczenia dużych okien przesuwnych. Solidne skrzydło porusza się po górnej i dolnej szynie za pomocą rolek umieszczonych wewnątrz profilu. Kolory podstawowe to biały i brązowy. Istnieje możliwość lakierowania na dowolny kolor ral.

Moskitiery Zig-Zag

plisowana siatka w szynach pionowych i poziomych naciągana za pomocą sznurków i sprężyn. Po całkowitym zsunięciu profili moskitiera zabiera niewielką przestrzeń odsłaniając duże przeszklenia. Idealne rozwiązanie do okien typu HS, przesuwnych, oraz podwójnych drzwi balkonowych. Zig-Zag dostępna w kolorze białym i brązowym.

Moskitiery ramkowe

wykorzystywane zarówno do okien PCV, drewnianych jak i aluminiowych. Montaż za pomocą haczyków obrotowych. Dostępne kolory: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, mahoń, antracyt, srebrny.

Moskitiery rolowane – pionowa lub pozioma.

Przeznaczona do okien, drzwi balkonowych i wnęk przy oknach dachowych. Moskitiera zwijana przez specjalną sprężynę umieszczoną wewnątrz kasety pozwala na szybkie rozsunięcie i zabezpieczenie przed owadami. Dostępne kolory: biały i brązowy.

Zobacz przykładowe realizacje
moskitiery