Montaż rolet w Poznaniu

Prawidłowy montaż rolet jest niezbędny dla prawidłowej eksploatacji akcesorium. Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że ich rolety i żaluzje zostaną zainstalowane zgodnie z intencją producenta, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy montaż rolet standardowych oraz w wersji mini. W zależności od potrzeb możemy montować osłony na ścianie, suficie lub ramie okiennej. Przed przystąpieniem do prac zawsze oceniamy stan tynku i na tej podstawie przeprowadzamy montaż rolet. Aby uniknąć wywiercania otworów, często korzystamy z uchwytów montażowych.

Montaż rolet – Poznań i okolice.

Od wielu lat prowadzimy usługi na terenie Poznania i okolic. Montaż rolet obejmuje zarówno standardowe systemy koralikowe, jak i coraz popularniejsze wersje automatyczne. Dzięki długoletniej praktyce i doświadczeniu poradzimy sobie z każdym zleceniem i zainstalujemy nawet najbardziej zaawansowaną technologicznie roletę.

O nas

Firma Rol-Pat przesłony okienne specjalizuje się w kompleksowej dekoracji okien. Oferujemy pomiar, projekt, montaż oraz serwis przez doświadczonych specjalistów. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam dopasować ofertę do potrzeb klienta. Wybór odpowiednich przesłon okiennych to niezwykle ważna decyzja. Każdy klient szuka indywidualnego rozwiązania dla własnego wnętrza. Czekamy na twój pomysł, pozwól nam go wspólnie zrealizować.
Gwarantujemy szybkie terminy realizacji, przystępne ceny oraz gwarancje rzetelności.

Dlaczego warto wybrać Rol-Pat?
Na obecnym rynku jest bardzo duża konkurencja, która nie zawsze kieruje się zasadami takimi jak my:
– ponieważ robimy to co lubimy nasza praca jest dla nas przyjemnością
– zamówienia wykonujemy tak jakbyśmy robili je dla siebie
– polecamy produkty sprawdzone, które chcielibyśmy mieć we własnym domu
– pewność i stabilność charakteryzuje naszych pracowników którzy dokonują pomiaru a później sami podejmują się realizacji (żadnych niedomówień oraz połączenie wiedzy teoretycznej i wieloletniego doświadczenia).
– nasi montażyści ukończyli kursy i szkolenia pod patronatem Polskiego Związku Pracodawców-Producentów osłon Przeciwsłonecznych i Bram